PŘEDVELIKONOČNÍ 2023

Datum zveřejnění: 27.02.2023

Autor:

Všechny Vás zveme na naši již tradiční mezi táborovou víkendovou akci. Všechny podrobnosti naleznete níže.

 

Kde: TZ Klokočov u Vítkova 97, 747 47, Středisko volného času Vítkov, Ubytování Vítkov – Turistická základna Klokočov – Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace. (svc-vitkov.cz), cena 200,- / noc + 300,-  pronájem kuchyně, doprava, jídlo

Kdy:  31.3. - 2.4.2023, sraz v pátek 31.3.2023 v 16:30 na nádraží Ostrava Svinov ve vestibulu, příjezd v neděli 15:10 opět nádraží Ostrava Svinov.

Přibalit: kromě teplého a náhradního oblečení a dobrých botů pro pobyt v přírodě přihoďte do batohu ještě oblečení pro pobyt na chalupě (včetně přezůvek). Dále vemte s sebou spacáček :) a POZOR! prostěradlo. Jídlo klasika: páteční večeře od maminky :), na snídani přiberte nějaké pečivo, sýry, salámy, nějaké mazání na chleba… (paštik spíš míň, víte, že to nejíte :))  Na neděli makovec nebo vánočku nebo buchty (podle Vaší chuti – víte, že jídlo stejně dáváme do společného banku :)). Na sobotní oběd Vás zve Nejenydykseb :). V neděli dojídáme zbytky :).

A celkem překvapivě vezměte jeden dáreček do velikonoční tomboly. Pokud ho nevyrobíte sami a budete ho kupovat, doporučená cena je kolem sta korun českých. Dárek by měl udělat radost i klukovi i holce. 

Abychom věděli, na koho se můžeme těšit, prosím, napište odpověď na mail, ze kterého přišlo pozvání. Pokud nemáte přístup na internet, prosím o sms na mobil 724 527 742             (Lenka).  Účast na akci, prosím, potvrďte nejpozději do 15. 3. 2023.

Celou pozvánku so můžete stáhnout v pdf ZDE

 

My všichni dospěláci se na Vás těšíme!  :)                   

Zobrazeno: 25x

D